TAILOR MODE PROJECTS - MULTI DISPLAY MANAGEMENT

 

Korukent Bowling

En uygun maliyetlerle 4 kanal HD capture 5 kanal HD çıkış planladığımız bu kurguda Resolume Arena yazılımı kullanıldı. 2ad. TV Receiver, 1ad. HD Laptop, 1ad. Kamera görüntüsü capture edilerek hazırlanan senaryolara göre 4 perdede gösterim sağlanıyor. Kullanıcıların kolayca kullanabildiği bu sistemde ayrıca sistemin yüklü olduğu bilgisayardaki videolar ve animasyonlar da gösterilebiliyor. 

 

  

Skype Launch

Kısıtlı alan, kısıtlı tavan yüksekliği... ilginç ne yapabiliriz? sorusu bize geldiğinde aslında hazırlıklıydık. KAfamızda şekillenen olay tam olarak buydu. İlginç bir dizayn, çok fazla içerik, çok fazla ekran, biraz da yaratıcılık eklenince harika bir görüntü çıktı ortaya.

Çoklu ekran yönetimi konusundaki en detaylı ve ilginç denemeydi. Özellikle yatay ve dikey montajlanmış ekranların önüne Z boyutuna monte edilen ekranlar sayesinde perspektifte ilginç görüntüler elde edildi. 

 

 

Lolita Asil 20.yıl

Çoklu Ekran Yönetimi konusunda kurgulanmış yine ilginç bir sistemdi. Tamamen farklı boyutlarda ekranların, aralıklarını azaltarak bütünleşik kullanma imkanı yarattık. Böylece daha ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Bu parçalı ekranları sistemin görüntü girişlerinden faydalanıp kamera-tweetwall-sunum gibi görüntü kaynaklarını eşzamanlı olarak kullanmak da mümkün.