VISUAL TECHNOLOGIES - MULTI DISPLAY MANAGEMENT

Görüntü Yönetimi ;


Bir organizasyonun başarıya ulaşmasında, uygun ve kaliteli ekipmana sahip olmanın aslında yeterli olmadığının farkedildiği anda, üzerinde ciddi anlamda çalışmaya başladığımız ve en yüksek önemi verdiğimiz hizmetttir. Tüm Watchout Operatörlerimiz, bir organizasyonun en iyi şekilde gerçekleşmesi için yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Organizasyon senaryosunun hazırlanması sırasında operatörlerimiz, tecrübeleri ile sizin en iyi yardımcılarınız olacaklardır. 
  - Projeksiyon Cihazı Teknolojisi, 
  - Markalar arasındaki renk/görüntü karakteristiği, 
  - Led Ekran Teknolojisi ve yüksek çözünürlükte karşılaşılan senkron sorunları,
  - Capture edilecek sunum ve kamera sinyallerinin çözünürlük ve kablo detayları, 
  - Organizasyon akışı sırasındaki görüntü yönetimi ile ekranın dinamizmini koruması konusunda tecrübemizi sizlerle paylaşmaya her zaman hazırız.

 

Sabit bir kurulum sözkonusu olduğunda ;
Normal koşullarda bir bilgisayar ekranından alabileceğiniz en yüksek çözünürlük 1920x1080'dir. Yüksek çözünürlüklü ekranlar özel bir dizayn ile yerleştirilmiş ve izleme mesafesi aşırı yakın olduğu durumlarda bu çözünürlük çok düşük kalır. O zaman Çoklu Ekran Yönetimi yapabilen yazılım ve donanımlara ihtiyacınız olur. 

Bu ekranların büyüklüğüne ve çözünürlüğüne göre tasarladığımız donanımlar ve ihtiyaca en uygun yazılım ile en yüksek verimi alabilmek anlamında bir çok deneyimimiz oldu. Kullanılan bu ekranların/projeksiyonların ömrü, işletim maliyetleri gözönüne alınarak uzun vadede dikkatli bir planlama yapmak gerekir. Ayrıca bu planlama yapılırken müşterimizin uzun vadedeki ihtiyaçları önceliklidir. Bir tablet kullanarak sistemin açılması, içeriklerin oynatılması ve sistemin kapatılması mümkündür.